Ders Duyurusu

Prof. Dr. İbrahim Narin tarafından verilecek Türkçe Yüksek Lisans Programı için açılan NBT 503 kodlu " Bilimsel Araştırma ve Yayın Etiği " dersi Salı günleri saat 15:00’de Nanoteknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezin’de (ERNAM) yapılacaktır.

Prof. Dr. İbrahim Narin tarafından verilecek Türkçe Doktora Programı için açılan NBT 622 kodlu "Bilimsel Araştırma ve Yayın Etiği" dersi Pazartesi günleri saat 15:00’de Nanoteknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezin’de (ERNAM) yapılacaktır.

Doç. Dr. Erkan Yılmaz tarafından verilecek Türkçe Yüksek Lisans programı için açılan NBT 519 kodlu "Nanokarbon" dersi Salı günleri saat 13:00’de Nanoteknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezin’de (ERNAM) yapılacaktır.

Doç. Dr. Erkan Yılmaz tarafından verilecek Türkçe Doktora Programı için açılan NBT 601 kodlu "Nanomalzemelerin Yapı ve Özellikleri" dersi Perşembe günleri saat 15:00’de Nanoteknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezin’de (ERNAM) yapılacaktır.

Doç. Dr. Erkan Yılmaz tarafından verilecek Türkçe Yüksek Lisans Programı için açılan NBT 500 kodlu "Seminer" dersi Çarşamba günleri saat 15:00’de Nanoteknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezin’de (ERNAM) yapılacaktır.